·· אודותינו ··

ההבטחה שלנו: Masü היא הפלטפורמה המצליחה בישראל להזמנת מסאז עד הבית על פי דרישה. עם Masü תוכלו להירגע, להשתחרר ולהתפנק עם עיסויי איכותי מתי ואיפה שבא לכם, בבית, במשרד ואפילו בחוץ.

תהליך ההזמנה ב Masü אורך פחות מ3 דקות ובהתאם לדרישתכם, מסאז'יסט מוסמך ואיכותי שנבחר על ידינו בקפידה יכול להיות בדרך אליכם תוך פחות משעתיים.

למה מסאז' בבית / למה על פי דרישה?

שלום, אני אלה,

הכל התחיל לפני כשנתיים כאשר כתוצאה מתאונת ספורט התחלתי לסבול מכאבי גב תכופים. פיזיוטרפיה ותרגילים עזרו בשביל להפחית את הכאב בטווח הארוך אבל אחת לכמה זמן, כשהכאבים התחזקו ולא רציתי לקחת תרופות, הדבר היחיד שעזר היה עיסוי מקצועי.

חברים המליצו לי על מטפל מעולה בהוד השרון (שהיום אגב עובד איתנו ב Masü) אבל הוא לא תמיד היה זמין וכשכאב לי רציתי להזמין עיסוי עכשיו, לא עוד שבוע. בנוסף, הרעיון של לעלות על אוטובוסים ורכבות או לעמוד שעות בפקקים עם גב כואב כדי להגיע לטיפול, לא הסתדר לי כל כך עם הרוגע והפינוק שדמיינתי לעצמי כשרציתי מסאז'.

אותה בעייה היתה גם עם מכוני עיסויי למיניהם. במקרה הטוב היה אפשר להזמין משהו לעוד יומיים שלושה ובמקרה הרע המעסה עבר את ההכשרה שלו בשב"כ ולא בבית ספר רציני ויצאתי מהטיפול עם יותר כאבים מכשהגעתי. שלא לדבר על כל הפעמים שמכון עיסויי התברר בכלל כמשהו אחר לגמרי…

ואז, מתוך הכאב, היה לי רגע של הארה – נזכרתי שכשגרתי בלונדון היה ניתן להזמין הכל באינטרנט On-Demand. לא רק מונית ופיצה אלא גם שירותי ניקיון, הובלה ואפילו טיפולי פנים ועיסוי! חשבתי לעצמי למה לא גם בארץ. למה לא לנצל את הטכנולוגיה של חברות כמו גט טקסי ואובר גם בטיפולי עיסוי ומסאז'. למה לא להזמין עיסוי הביתה.

לקח לי קצת זמן לארגן את הכל אבל בלא מעט מאמץ ועם הרבה תהליכי סינון אני גאה להציג לכם היום את Masü – הפיתרון המושלם לתיאום שירותי מסאז' בשביל לפנק את עצמכם או את האנשים החשובים לכם.

אלה.